چهارشنبه 27 شهريور 1398

معاون برنامه ریزی مگاموتور اعلام کرد:

سایپا نیوز: فاتح ژیان، معاون برنامه ریزی مگاموتور از افزایش تولید 133 درصدی قوای محرکه تیبا در 11 ماه سال 93 نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: با وجود محدودیت ها و تحریم های اقتصادی همه جانبه موفق شدیم در 16 بهمن ماه سال جاری با تولید298.966 دستگاه قوای محرکه،رکورد تولید گروه خودروسازی سایپا را در مقایسه با سال 92 شکسته و به ثبت برسانیم و در تولید قوای محرکه تیبا نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد تولیدی معادل 133 درصد داشته باشیم.

◄ادامه مطلب...

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا:

سایپا نیوز: سومین نمایشگاه صنعت خودرو و قطعات وابسته استان سمنان با حضور معاون حقوقی رییس جمهور، استاندار سمنان، مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا، معاون اداره استاندارد ایران، خودروسازان و واحدهای تولیدی قطعات خودرو کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان سمنان آغاز به کار کرد.

◄ادامه مطلب...

سایپا نیوز: دومین جشنواره بین المللی طراحی خودرو سایپا با همکاری دانشکده طراحی صنعتی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

◄ادامه مطلب...

سایپا نیوز: سازمان خدمات پس از فروش سایپا (سایپایدک)، به عنوان تنها شرکت خدمات پس از فروش صنعت خودرو برای دومین سال متوالی و با رشد امتیاز نسبت به سال گذشته، موفق به کسب تندیس بلورین جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی کشور شد.

◄ادامه مطلب...

سایپا نیوز: خط تولید مجموعه گلگیرهای جلو تیبا در سالن مجموعه سازی سایپا پرس راه اندازی و به بهره برداری رسید.

◄ادامه مطلب...

بر اساس مصوبه هیات دولت مطالبات معوق گروه خودروسازی سایپا از محل طرح جایگزینی خودروهای فرسوده پرداخت خواهد شد.

◄ادامه مطلب...

گروه خودروسازی سایپا در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از سازمان حفاظت از محیط زیست شد و غرفه این شرکت به عنوان غرفه برتر انتخاب شد.

◄ادامه مطلب...

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

سایپا نیوز: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به راهبرد ایجاد تنوع در محصولات تولیدی این گروه گفت: با ایجاد تنوع در محصولات و افزایش رونق کسب و کار در خطوط تولید، نوآوری، خلاقیت و تلاش در مجموعه گروه سایپا افزایش خواهد یافت.

◄ادامه مطلب...

1