دوشنبه 31 تير 1398

چاپ خبر

سازمان محیط زیست از گروه خودروسازی سایپا تقدیر کرد

گروه خودروسازی سایپا در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از سازمان حفاظت از محیط زیست شد و غرفه این شرکت به عنوان غرفه برتر انتخاب شد.


به گزارش سایپا نیوز، در مراسم اختتامیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست، گروه خودروسازی سایپا در بخش واحد های صنعتی و با عنوان غرفه برتر زیست محیطی موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از سوی معصومه ابتکار- معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور شد.سازمان محیط زیست از گروه خودروسازی سایپا تقدیر کرد

بر اساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی و با حضوری چشمگیر در این نمایشگاه به ارائه دست آوردهای زیست محیطی خود پرداخت که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت و نگاه کارشناسان محیط زیست را به خود جلب کرد.

در این نمایشگاه گروه خودروسازی سایپا با عرضه موتورهای هیبریدی و برقی به ارائه برنامه های خود در راه تولید این تکنولوژی نوین در جهت کاهش سوخت های بنزینی پرداخت.

سایپا در چند سال اخیر با سرمایه گذاری در این حوزه و انجام کارهای تحقیقاتی و مطالعاتی گام هایی در جهت تولید خودروهای برقی و هیبریدی برداشته است.

علاوه بر این در راستای الزامات قانونی و زیست محیطی تمامی محصولات این گروه خودروساز بر پایه استاندارد یورو 4 تولید و عرضه شده است که گامی مهم در راستای کاهش آلایندگی هوا می باشد. همچنین اغلب قطعات تولیدی و مورد استفاده در محصولات گروه خودروسازی سایپا قابلیت بازیافت دارد که نشان دهنده دوستدار محیط زیست بودن محصولات این گروه و تلاش در جهت حفظ محیط زیست است.

این گزارش می افزاید: گروه خودروسازی سایپا در چند سال اخیر با حمایت های مادی و معنوی از محیط زیست، فعالیت های زیادی را در این حوزه انجام داده و علاوه بر تولید محصولات سبز و همراه با محیط زیست، در راستای مسئولیت های اجتماعی خود به حمایت و حفاظت از  محیط زیست پرداخته است.


کلمات کلیدی : سایپا - محیط زیست -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب